«
»


Osho tasakaalustav massaaž - (Osho Rebalancing Massage) ja lihassidekoe energeetiline vabastamine - MER teraapia (Myofascial Energetic Release)
Osho tasakaalustav massaaž - (Osho Rebalancing Massage)   on terapeutiline kehatöö, mis sisaldab pehme ning  süvakoe massaaži ja on kombineeritud liigeste vabastamise tehnikatega. Teraapia ühendab endas õpetusi ja võtteid:  Rolfing, Postural Integration, Shiatsu, Trager, Feldenkrais, Cranio Sacral, Wilhelm Reich, Peter Levine, jooga venitused jm.

Osho Tasakaalustav massaaž aitab taastada keha ja meele tasakaalu ning parandada peamiste kehaosade (pea, õlgade, rinna, vaagna, jalade) vertikaalset ühendust.  Halb vertikaalne ühendus on üks kroonilise valu ja keha-meele stressi sagedasi põhjuseid. Samuti on psühholoogilised kinnihoidmis mustrid (emotsionaalsed repressioonid, negatiivsed uskumused jm) peamiseks valu ja pingete põhjuseks kehas, tekitades kroonilisi spasme keha viies pehmes koes - lihastes, närvides, kõõlustes, sidemetes ja sidekoes. Pinged asuvad sageli alaselja ja tuharate alal või kaela ja õlgade piirkonnas. Keha- meele tasakaal toob lõdvestumise ja elusoleku tunde kogemuse.

Osho Tasakaalustava massaaži toimed:
- Stressi vähenemine, vaimsete ja lihaspingete vähenemine
- Sügav lõdvestumine

- Suurem liikumisvabadus
- Kroonilise valu vähenemine
- Füüsilise keha vanade harjumuste (kinnihoidmismustrite) vabastamine
- Süvalihaste integratsioon erinevatesse füüsilistesse sooritustesse
- Rahulikum ja sügavam uni
- Vereringe paranemine
- Parem  energia voolamine ja tunnetamine kehas
- Paranenud kehaasend

- Suurem selgus, enesekindlus ja enesearmastus

Osho tasakaalustav massaaži sessioon kestvusega 1,5 tundi 50€ ja kestvusega 2 tundi 65€

Broneeri massaažiaeg:
e-mail: osho.deepbodywork@gmail.com (Peep) 

Peep 58046838