«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


INTEGRATED MASCULINITY - MEHELIKKUSE TREENING DHYAN NITENIGA

IN ENGLISH BELOW

Moodul 1
SEKS, INSTINKTID JA SISEMISE LOOMA SÜND


Kuidas me läänemaailma mehed valime elada? Kas me saame areneda väljaspool kultuuriliste tingimuste vastavat mehe rolli ja oma elu elada mis tõesti on elamine? Kuidas ületame eneses hirmud, päritud käitumismustrid, kuidas avame süda Oma tõele?
Kui saavutame kontakti oma südamega, omaenese sisemise tõega, kuidas ühendume oma seksuaalsusega?
Kuidas suhtleme naistega, kas elame täies austuses oma mehelikku natuuri vastu?

Vaid üksikud õnnelikud meist on kokkupuutunud väljaõppega meestele Seksist, Armastusest ja mehe-naisevahelisest pühast intiimsusest. „Integrated Masculinity“ on kutse Sulle võtta enesele tagasi see mis õigusega Sulle kuulub - oma ürgne seksuaalsus; võtta vastu sügavalt praktiline õpetus Taoistlikust, Tantristlikust ja Šamanistlikust traditsioonist toetamaks meisterliku püha armastaja väljailmumist Sinus.

Kursus „Integrated Masculinity“ toetab Su sisemisi valikuid esitades väljakutse astuda jõuliselt sügavasse mehelikku kohalollu mis austab sinu keha, südant ja vaimu.
Kursusel õpime kuidas arendada ning püsivalt oma kehasse tuua oma seksuaalenergia, laiendada oma külgetõmmet naistega, elada küllusliku eesmärgipärast elu.
Kursus hõlmab eneses energeetilisi harjutusi, hingamistööd, bioenergeetikat, arhetüüpe, emotsionaalseid vabastamisi, tervendamist, rituaale, teadlikku puudutust, meditatsioone.

Kursus põhineb Tantristlikel, Taoistlikel ja Šamanistlikel praktikatel

Kursusel õpid Sa:
•    Kuidas funktsioneerib naine seksuaalselt ja emotsionaalselt
•    Kuidas funktsioneerib mees seksuaalselt ja emotsionaalselt
•    Millist rolli mängivad meie elus Mehelikud arhetüübid
•    Armastuse ja Seksi ühendamist
•    Mehe ja naise aju erinevustest
•    Kuidas pikendada seksuaalvahekorda
•    Kuidas laadida end pärast seksi
•    Kuidas kasutada eneserahuldamist vahendina saamaks meister-armastajaks
•    Puudutuse tähtsus ja puudutusmeetodid optimaalseks armatsemiseks
•    Vaimse mõõtme toomine seksi, armastusse ja suhtlemisseDhyan Niten on kvalifitseeritud õpetaja omades 15-aastast kogemust Tantras, kehateadlikkuses, meditatsioonis ja tervendamises.
Ta on „Integrated Masculinity“ looja õpetades seda paikades üle terve maailma. Lisaks meestekursustele viib ta läbi koos oma armastatuga tantrakursuseid.

Ta räägib oma tööst:
„Endistes traditsioonides moodustasid Meeste kogunemised põhilise osa nende vaimsest arenguteest, enesetervendamisest ja väestamisest.
Moodsas maailmas on traditsiooniline meheroll iganenud, sellel on väga vähe pakkuda avastamaks eneses Tõde elu sügava müsteeriumi kohta.
See treening toob ilmsiks mehe võime teada ja manifesteerida tema kõrgemat missiooni elus ühendades teda oma seksuaalsusega ja ta võimet väljendada seda loominguliselt.

„kõikehaaraval Mehelikkuse treeningul“ on 4 osa, mis sisaldavad:
I tasand: Seks, Instinktid ja sisemise looma sünd
2 tasand: Võim, haavatavus ja teadlik keha
3 tasand: Loominguline mehelik eneseväljendus
4 tasand: Üle Meele - Ühendades Seksi ja Vaimu

Koht: Bliss maja, Tallinn

Ajakava:
23.okt 18-20
24.okt 10-18
25.okt 10-17
 
Osaluspanus: 180€ (enne 23.sept 160€)
Info ja registreerimine: vira.mees@gmail.com, 58046838

Osalejate tagasiside:
Alo: Suured tänud fantastilise meestekursuse korraldamise eest. Sellised kursused tuletavad meelde, mis on elus tõeliselt tähtis.

Paul: Õpetaja on väga hea. Kursus oli väga hea. Sain hea ettekujutuse tantra olemusest. Korraldus oli ok. Parimad kursuse osad olid oruorgasmi lahtiseletamine ja naiste teenimine. Õppisin oma naiselikku poolt paremini tundma, suudan oma ego rohkem välja lülitada ja inimesi oskan võtta sellisena nagu nad on. OSHO dünaamilist meditatsiooni nautisin täiega. Ülivõimsad olid naistepidu ja sünnitus. Kõik oli ok. Soovin osaleda järgmistel moodulitel.

Vahur: Väga hea õpetaja ja kursus.Palju teadlikumaks oma mehelikkusest ja teadmisi oma sisemise mahe ja naise tasakaalust. Kõik sujus ja sobis. Suur kontakt haavatavusega ja hulga mõtlemise ainet erinevatel teemadel. Esimene õhtu koputamine oli ka väga hea. Eks see naispoole vaatlemine oli päris väljakutsuv, aga kokkuvõttes on ikka väärtus selles terviklikkuses.

Andres: Väga hea õpetaja ja kursus. Minu jaoks oleks võinud tempo isegi kõrgem olla. Sain oluliselt paremaks tunnetuse kõritsakra'ga ja arusaamise, kuidas see mõjutab kogu mu energeetikat. Kursuse parim osa: Osho dünaamiline, koputamine, suremise/sündmise (tahapainutuse harjutus).


IN ENGLISH

THE INTEGRATED MASCULINE.
Module 1: Sex, Animality, Instinctive


As men in the western world, how do we choose to live? Can we evolve beyond our conditioned masculine roles and live the lives we’re meant to live? How can we move through fear, failure, and family patterns to open our hearts? And once the heart is open, how will it connect to our sexuality? How can we interact with women and fully honour our masculine nature?


Most of us in today's western culture, unless we were very lucky, lacked any real education about Sex, Love and the honouring of man and woman's sacred intimacy. "The Integrated Masculine" is an invitation to reclaim your sexuality from the ignorance and shame of past conditioning and receive profound and practical teachings from the Taoist, Tantric and Shamanic traditions to support your emergence as a masterful sacred lover.


The “Integrated Masculine” process will support and challenge you to step into powerful and deep masculine presence that honours body, heart and spirit

With integrative exercises you will learn the keys to cultivate and embody your sexual energy, to expand the spark of your attraction with women and to live a juicy abundant life aligned with your vision and purpose.

The process includes: energising movements, breath work, bio-energetics, archetypes, emotional release, healing, rituals, conscious touch, meditation, Q&A sharing.


This process is based on Tantric, Taoist and Shamanic precepts.


You will learn:

• How a woman functions sexually and emotionally
• How a man functions sexually and emotionally
• The role of  male archetypes
• Integrating love and sex
• How a man can last longer during sex
• How a man can recharge himself after sex
• How to use self pleasuring as a tool for becoming a master lover
• The importance of touch and methods of touch for optimum lovemaking
• Bringing a spiritual understanding to sex, love and relating

Niten is a qualified teacher with 15 years experience in the field of Tantra, body awareness, meditation, healing and therapy.

He is the founder of  “The Integrated Masculine”, taught in various countries in the world.

As well as leading Men’s gathering, he teaches Tantra courses for couples and singles.

About his work, he says:

“In ancient traditions, all over the world, Men’s gathering was an essential component for growth, healing, empowerment and creativity.

In modern society’s, conventional masculine role models are outdated and have very little to offer for uncovering the truth of life’s deeper mystery.

This training reveals man’s ability to know and manifest his higher mission in life by connecting to his sexuality and his capacity to express it in a creative way.”


The “Integrated Masculine” is a 4 Module process including:

Module 1: Sex, Animality, Instinctive
Module 2 : Power, Vulnerability, Contradictions
Module 3 : Creativity, Inner opposites, Spontaneity
Module 4  Transcendental: Meeting of Sex and Spirit