«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


MASTER LOVER ÕHTU SARITA JA NISARGAGA 6.MAI


                     MEISTER ARMASTAJA ÕHTU SARITA JA NISARGAGA 

                                     6.mail Bliss majas 

                                                      
See „ Meister Armastaja“  õhtu  on naiste ja meeste toetamiseks, kes soovivad täiendada oma teadmisi seksuaalsuse teemadel.  

Master Lover õhtul räägime:
 -Mis on saladused mehe jaoks, kuidas naist täielikult rahuldada  
 -Kuidas mees armatsemise ajal kauem kestaks
 -Kuidas võimendada naise orgasme
- Põhitõdesid, kuidas ühendada tantra seksuaalsuhtesse

See üritus pakub Sulle praktilisi vastuseid nendele küsimustele, mida sa saad kasutada oma intiimelus. Ole valmis olema rõõmus, üllatunud ja täielikult muutma oma arvamust seksist, armastusest ja lähisuhetest. Kui olete suhtes, on Teie partner tänulik, et sellel üritusel  osalesite; kui olete vallaline, suurendab see Teie enesekindlust ja aitab ligi tõmmata armastust oma ellu.


Õhtut viib läbi MAHASATVAA MA ANANDA SARITA:

Mahasatvaa Ma Ananda Sarita on maailmas tuntud Tantra meister ja müstik, kes viib läbi kursusi, retriite ja koolitusi üle maailma. Olles saanud otsese pühenduse India müstikult Osholt, kannab ta edasi tantra tõelist olemust ja juhib õpilased eneseleidmise teele. Ta kohtus Oshoga Mumbais, Indias -17 aastaselt ja jäi hiljem tema kogukonda järgmiseks 26-ks aastaks. Tai sai Osholt  palju isiklikku juhendamist meditatsiooni, Tantra, armastuse ja suhete teemadel. Sarita alustas õpetamist 1990.a ja kolis 

Euroopasse 1999.a. Ta on kahe tantra raamatu autor ja avaldab ka igakuist uudiskirja ning arvukalt artikleid paljudes väljaannetes. Ta on välja töötanud 8-st levelist koosneva koolituse paaridele, mis on edukalt käivitunud Euroopas alates 1998.aastast. Ta viib läbi ka igal aastal Tantra meditatsiooni retriiti Dharamsalas Indias. See sügavalt ümberkujundav kogemus põhineb 112-l meetodil 5000 aastat vanast pühakirjast "Vigyan Bhairav ​​Tantra ". Ta juhendab ka rahvusvahelist Tantra õpetajate koolitust Prantsusmaal ja mitmed teisi Tantra gruppe, sealhulgas online video kursust. Sarita reisib kaheteistkümnesse riiki igal aastal Tantrat õpetama. Ta töötab koos andekate Tantra õpetajate meeskonnaga, kes on kõik olnud tema õpilased ja kes nüüd õpetavad samuti üle kogu maailma. Sarita õpetab ka kahe ülikooli teaduskonnas Londonis ja Amsterdamis, kui kogemuslik tantra õpetaja.

Lisateavet Sarita ja tema töö kohta leiad:
www.tantra-essence.com, www.ananda-sarita.com


Nisarga on Tantra Essence teami õpetaja, mis on loodud Osho õpilase Ma Mahasatvaa Ananda Sarita poolt. Ta on rännanud läbi kogu maailma otsides end ja kogunud erinevaid oskusi ning vaimseid kogemusi. Nisarga: "Elamine ja töötamine erinevates vaimsetes kogukondades üle maailma, on andnud mulle hea võimaluse kasvada oma spirituaalsel teekonnal. Minu isiklikud kogemused on näidanud, et oma kire jagamine läbi oma armastatud töö ja kursuste, on tee, et saada teadlikumaks ja armastavamaks inimeseks. Töötamine inimestega toob rõõmu minu ellu ja ma ootan väga, et jagada oma kogemusi Teiega"

Nisarga on pikaajalise kogemusega sertifitseeritud kehatöö spetsialist, kes on spetsialiseerunud Deep Bodywork, Core Integration ja Osho Rebalancing (Osho Tasakaalustava massaaži) tehnikatele. Ta praktiseerib ka Hawai Lomi Lomi Nui massaaži, Reikit ja Tantra massaaži. Kehatöö, massaaž, meditatsioon ja tantra on olnud tema kireks alates 2003.aastast. Ta viib läbi kursusi ja individuaalsessioone( Osho Rebalancing, Lomi Lomi Nui, Tantra) ülemaailmselt. Ta on õppinud Osho Tasakaalustavat massaaži (Osho Rebalancing Massage ) Satyarthi Peloquini ( selle tehnika looja) juures Hollandis ja Indias.


KOHT: Tallinn, Bliss majas
AEG:  6. mai kl 18.00-21.00
TASU:  25 eur
REGISTREERIMINE JA LISAINFO: info@tantratee.ee või tel  55 39165 

www.tantratee.ee