«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


NAISTEÕHTU SARITAGA: NAINE- SENSUAALNE JA JUMALIK 5.MAI

TANTRAÕHTU NAISTELE SARITAGA: NAINE - SENSUAALNE JA JUMALIK 

 5.mail Bliss majas

See naisteõhtu toetab naisi äratama oma  Jumalanna olemust, samal ajal austades meie seksuaalsust, sensuaalsust, emotsioone ja kogu meie olemuse väljendust naise kehas.  See õhtu sisaldab loenguosa, millele järgneb spetsiaalne meditatsioon avamaks oma naiselikku väge, samuti on aega  jagamiseks ja küsimusteks.

Õhtut viib läbi MAHASATVAA MA ANANDA SARITA:

Mahasatvaa Ma Ananda Sarita on maailmas tuntud Tantra meister ja müstik, kes viib läbi kursusi, retriite ja koolitusi üle maailma. Olles saanud otsese pühenduse India müstikult Osholt, kannab ta edasi tantra tõelist olemust ja juhib õpilased eneseleidmise teele. Ta kohtus Oshoga Mumbais, Indias -17 aastaselt ja jäi hiljem tema kogukonda järgmiseks 26-ks aastaks. Tai sai Osholt  palju isiklikku juhendamist meditatsiooni, Tantra, armastuse ja suhete teemadel. Sarita alustas õpetamist 1990.a ja kolis Euroopasse 1999.a. Ta on kahe tantra raamatu autor ja avaldab ka igakuist uudiskirja ning arvukalt artikleid paljudes väljaannetes. Ta on välja töötanud 8-st levelist koosneva koolituse paaridele, mis on edukalt käivitunud Euroopas alates 1998.aastast. Ta viib läbi ka igal aastal Tantra meditatsiooni retriiti Dharamsalas Indias. See sügavalt ümberkujundav kogemus põhineb 112-l meetodil 5000 aastat vanast pühakirjast "Vigyan Bhairav ​​Tantra ". Ta juhendab ka rahvusvahelist Tantra õpetajate koolitust Prantsusmaal ja mitmed teisi Tantra gruppe, sealhulgas online video kursust. Sarita reisib kaheteistkümnesse riiki igal aastal Tantrat õpetama. Ta töötab koos andekate Tantra õpetajate meeskonnaga, kes on kõik olnud tema õpilased ja kes nüüd õpetavad samuti üle kogu maailma. Sarita õpetab ka kahe ülikooli teaduskonnas Londonis ja Amsterdamis, kui kogemuslik tantra õpetaja.

Lisateavet Sarita ja tema töö kohta leiad:

www.tantra-essence.com, www.ananda-sarita.com,

KOHT: Tallinn,
AEG:  5. mai kl 18.00-21.00
TASU:  25 eur
REGISTREERIMINE JA LISAINFO: info@tantratee.ee või tel   55 39 165

www.tantratee.ee


IN ENGLISH:

WOMAN: SENSUAL AND DIVINE

This evening event nurtures women to activate our Goddess nature while at the same time honouring our sexuality, sensuality, emotions and all the varied expressions of who we are on this earth and in this body. There will be a speaking presentation followed by a special meditation designed to open up the full potential of woman. There will also be time for sharing and questions.

Place: Tallinn
Time: 5 of May 18.00-21.00 pm
Fee: 25 eur
Registration and information:
info@tantratee.ee , tel: 5539165