«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


JASMUHEENI KURSUS

JASMUHEENI KURSUS  "MINA OLEN ARMASTUSE JA RÕÕMU ALLIKAS"
24.-26.OKTOOBRIL TALLINNAS


Jasmuheen on üleilmselt tuntud armastuse valguse ja uue maailma rahusaadik. Jasmuheen on saavutanud oma erinevate kehade ühtlustamisel märkimisväärse taseme – ta on loobunud füüsilisest toidust lubades oma keha rakkudel toituda praanast.

Jasmuheen saates Hallo Kosmos: http://heli.er.ee/helid/1242292.mp3 

Jasmuheen ise ütleb ise enda kohta järgmist: "Ma ei pea ennast vaimseks õpetajaks, ma näen ennast valguse teadlasena, kes on huvitatud sisemise ja välise energiavälja voolu muutmisest, et kõik võiksid kogeda armastuse välja ankurdatud elu ja nautida pidevat õndsust.

Jasmuheen kui armastuse kanaldaja annab meile sellel seminaril edasi just seda, milleks me valmis oleme. Jasmuheen on jäänud endale kindlaks, jä
tkates inimeste valgustamist ja harimist selle kohta, millest meile koolis eriti veel ei räägita. Ta räägib oma seminaril sellest, kuidas elada oma elu suuremas selguses, armastuses ja õnnetundes.

Sellel seminaril: 
- leiad oma sisemise õpetaja iseenda seest.
- koged siin ja praegu kohalolekut ning teadlikkuse kasvu oma elus
- leiad oma sisemise energia ja armastuse allika
- muutub sinu suhe universumiga nii, et hakkad looma oma unistuste elu
- häälestad oma sisemised ja välised energiamustrid kõrgematele toitvamatele sagedustele. 
- saad toidetud iseenda sisemisest puhtast allikast, mis - annab värskuse ja energia, elutarkuse, tugevuse, sind hakkab toetama sise- ja välismaailm.
- koged toredat seltskonda, inspiratsiooni, tõelist tantra ja üksolemise seisundit.
- suureneb vabadustunne, spontaan
sus ja elurõõm.

"Suurimad avastused, kingitused ja meie poolt salaja ning sageli ka alateadlikult soovitu, saab meie juurde tulla alles siis, kui me ei ole soovitusse kiindunud ja seda taga ajamas, vaid lõdvestunud ja alistunud seisundis. Siis satume sellistesse uute võimaluste väljadesse, millest me ei oska unistadagi.
Selles seisundis kogeme sügavat ja kestvat rahu, iseeneslikke tervenemisi, täiuslikku tervist oma olemuse igal tasandil, võimet saada toidetud seest väljapoole vastupidiselt tavapärasele välistest allikatest toitumisele. See on vabadustunne mis pakub tohutut rõõmu. Lisanduvad veel kõrgemad jumalikud selgeltnägemise, selgeltkuulmise ja -tunnetamise võimed – kõik see on loomulik ja iseenesestmõistetav igale inimolendile, sest need täiuse mudelid on olemas meie valguskehas ja varustavad vooluga meie inimbioarvuti süsteemi.
Nendele mudelitele juurdepääs on võimalik. See kujutab endast sammsammulist peenemate sagedusväljadega joondumist. Lõpuks saame sinna sagedusvälja transformeeritud, kus on kirjeldamatu puhas armastus, mis meid igaveseks muudab ja toiduga varustab ning vabastab kõigist inimlikest piirangutest. Ja kui oleme kord kogemuslikult ärganud Selle armastusele ja väele, ei suiku enam kunagi."Toimumisaeg reede 24. okt. kell 18.00 - 21.00,
laupäev 25 okt. 10.00 - 18.00 ja
pühapäev 26.okt kell 10.00 - 18.00, NB! lõpukellaajad võivad muutuda.

Hind: 160 eurot ettemaksu tasumisel enne 15.oktoobrit, hiljem 180 eurot.
Osaleda saab ka päevade kaupa, seetõttu on ka hinnad eraldi välja toodud: reede õhtu 24.oktoober kl 18.00-21.00 - hind 20 eurot; laupäev 25.oktoober kl 10.00-18.00 - hind 80 eurot, põhapäev 26.oktoober kl 10.00-18.00 - hind 80 eurot.Palun registreeri end eelnevalt, sellega kindlustad omale koha kursusel!
Registreerimiseks helista 5539165 või 56 565 118 või saada meil oma osalussooviga info@tantratee.ee

 
Korraldame üritust koostöös PÄIKESEPILLAJA OÜ-ga RIINA SOONEGA.

Loe Jasmuheeni kohta lisa: www.jasmuheen.com