«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


ARMASTUSE VÄGI - NAISELIKKUSE AVANEMINE SANTOSHIGA

ARMASTUSE  VÄGI -  NAISELIKKUSE AVANEMINE SANTOSHIGA


28-30. novembril Tallinnas

 „ Mis iganes sa teed, tee seda sellise armastuse ja hoolega, et väiksemgi asi maailmas saab kunstiteoseks. See toob suurt rõõmu Sulle ja see loob maailma ilma võrdluse ja võistluseta. „  Osho 

Armastus on midagi enamat kui sinu romantilised unistused leida „ täiuslik prints“, kes teeb sind igavesti õnnelikuks … Armastus on Sinu tõeline olemus.  Naine võiks armastada !  … meest, last, oma tööd ja kõige rohkem elu ennast.  Armastus valgustab ja tõstab naisi!

    Kui naine on oma südamega ühenduses, siis avanevad talle kõik uksed. See kursus on kutse lõdvestuda oma sisemaailma, kasutades oma keha sillana olemisse  ja avastada armastuse allikas iseendas.  See  naistering  inspireerib ja avab Sinu naiselikkust, aitades sul avastada oma armastust puhtaimas vormis.  Me toome oma sisemise ilu nähtavale läbi tantsu, massaaži, rituaalide, tantristlike meditatsioonide, hingamise, jagamise  ja teadlikkuse.  Kasutades võimsaid terapeutilisi tehnikaid, eemaldame blokeeringuid, mis takistavad armastuse voolamist meie kehades,  õpime olema enesekindlad ja seisma oma tõe eest olles oma keskmes ja armastavad.  Me avastame armastava viisi kuidas suhestuda maailmaga, meestega ja teiste naistega , olles ise  tasakaalus ja harmoonias. 

Me väestame  oma südameid : 

- armastades oma keha       

- tervendades vanu haavu           

- mõistes tundeid ja emotsioone           

- tuues oma seksuaalsusesse rohkem armastust 

- toites  oma südant – kehastame oma armastavat olemust.

PREM SANTOSHI on 20- aastase kogemusega rahvusvaheline Tantra õpetaja. Ta loob turvalise armastava ruumi igale naisele selleks, et sukelduda oma südame sügavustesse ja sündida uuesti mängulise , spontaanse  ja kirgliku Jumalannana. 

Santoshi on lõpetanud arhitektuurikooli ja peale seda suundus ta Indiasse eneseotsingutele. Ta on elanud 16 aastat Osho rahvusvahelises keskuses Punas, Indias ja arendanud end läbi tantra, loomingulise tantsu, meditatiivsete teraapiate, energiatöö, shiatsu ja Zen nõustamise. Viimased kümme aastat on ta olnud naiste kursuste läbiviija, Tantra ja Meditatiivse teraapia (Mystic Rose & Born Again) gruppide juhendaja Indias ja Hispaanias. 

Oma tööst kirjutab ta nii: 'Mida rohkem ma töötan iseendaga ja inimestega, seda rohkem saan aru, et 'meetodid' ja meie kohalolu on lihtsalt head võimalused Armastuse jõu manifesteerimiseks ja rikastavad meid kõiki. Osho rääkis meile ikka ja jälle, et 'Ainult Armastus Ravib.' Igas inimeses on peidus laps, kes januneb armastuse järele, ning kui me armastame ja embame seda osa endas, siis avame ennast Armastusele.  Hakates  usaldama ja  lastes minna kontrollil, mis meie  meel on loonud, saame tõeliselt armastada. Tantra on tee, kus on võimalik kohtuda näost näkku Armastusega. Sel juhul sinu armastatu muutub Shivaks ja Shaktiks, ukseks armastuse juurde .'

 

Aeg:  28.-30. november, reedel  kl 18-21 ja  laupäev- pühapäev kl 10 -19. 

Koht: Tallinn, Bliss keskus, Mustamäe tee 17

Hind:  170 eurot  ( tasudes ettemaksu kuni 15.novembrini ),  hiljem 190 eurot

Registreerimine: info@tantratee.ee, tel  55 39 165 või  56 565 118.