«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


KURSUS: TERVIKLIKUST SEKSUAALSUSEST ÕNDSUSESSE - ANDREW BARNES 2-4.OKT

BELOW IN ENGLISH

по-русски:


Andrew Barnes on rahvusvaheliselt tunnustatud seksuoloog ja tantraõpetaja, orgasmi, suhete ja kehatöö spetsialist, oodatud esineja ja revolutsioonilise raamatu autor. Ta on tegelenud erineva kehatöö treenerite ettevalmistamisega rahvusvaheliselt alates 1997. aastast.
Andrew juhtivaks valdkonnaks on naise seksuaalsus. Ta aitab kujundada aina enam toetust koguvat liikumist, mis hõlmab vaimset kasvu, teadlikku suhestumist ja seksuaalsust.

Meie loomulik olemise seisund on õndsus, rõõm, armastus, väe seisundis olemine ja avardumine, kuid meie minevik, elu ja kogemused võivad saada selle seisundi kogemisel takistuseks. Meil kõigil on mõnel tasandil vastupanu sellele loomulikule õndsuse seisundile, et kaitsta end haiget saamise eest. Need kaitsed võtavad vaimsete, füüsiliste, seksuaalsete blokeeringute vormi.
Andrew on loonud unikaalse ja võimsa meetodi, et pääseda nende blokeeringute põhjusteni, õppida neid kiirelt ja efektiivselt eemaldama ning lubada endal avaneda veelgi enam õndsuse kogemisele.

• Kas sa tahad õppida, kuidas eemaldada füüsilisi ja energeetilisi blokeeringuid selleks, et energia saaks vabalt voolata kogu kehas?
• Kas sa otsid armastuse ja intiimsuse sügavamat kogemist?
• Kas sa soovid mõista mehelikke ja naiselikke polaarsusi ning kuidas nad suhestuvad sinu elus?
• Kas sa soovid avardada elu ja seksuaalsuse energeetilisele kogemisele?
• Kas sa ihkad kasvada läbi armastuse ja õndsuse?

Sellel intensiivsel 3-päevasel kursusel juhendatakse, toetatakse ja austatakse sind sinu muutumise teel, et julgustada sind vabastama neid blokeeringuid ja avanema armastusele, mis on sinu põhiolemus.


Kursus on inimestele, kes soovivad vabastada enda (ja oma partnerit või klienti) seksuaalenergia ja elujõu blokeeringutest.


Kursusel on unikaalne võimalus õppida, kuidas anda ja vastu võtta energeetilisi sessioone.

Andrew Barnes on energiakanalite avamise ja energeetilise kogukeha orgasmi esilekutsumise meister - tehes seda kõike füüsilist keha puudutamata! Vaata Andrew energeetilise sessiooni videoklippi: http://vimeo.com/18579651#at=0

Meetod toimib nii meeste kui naiste peal.

Kursus ei eelda teadmiste ja praktika omamist tantra või energiatöö vallas, kuid need tulevad kasuks.

Kursusel vahelduvad teooria osad praktiliste seanssidega.

Kõik osalejad saavad seanssi teha ja seanssi vastu võtta.Aeg: 2-4.OKTOOBER 2015 kell 10:00 -18:00
Koht: Taiji klubi, Pärnu mnt 102, Tallinn
Kellele: oodatud on nii naised kui mehed, üksi tulijad ja paarid.
Keel: seminar on inglise keeles eestikeelse tõlkega
Osaluspanus: 250€ (kuni 09.09.15 osaluspanus 230€)

Registreerimine ja lisainfo : info@tantratee.ee, tel: 58 046 838 Peep või 53 410 332 TiiaSEMINARID JA KURSUSED ANDREW BARNES'IGA:

28.SEPT TUTVUSTUS - BLISS TANTS ANDREW'GA
29.SEPT Andrew seminar - Naiste seksuaalsuse avardumine - Seminar: Expanding Women's Sexuality
30.SEPT Andrew seminar - Meeste seksuaalsuse tõusud ja mõõnad - Seminar: Ups and Downs of Male Sexuality
02-04.OKT Andrew 3p kursus - Terviklikust seksuaalsusest õndsusesse - Tantric energetic body de-armouring course
06.OKT Tantra Flow - SENSUAALNE KALLIPIDU koos Andrew Barnes’iga - Cuddle and Sensual Party with Andrew Barnes
08-11.OKT Tantra retriit vol.2 Andrew'ga Pärnumaal - Advanced Tantric reatreat with Andrew Barnes
Loe lähemalt http://www.tantratee.ee/


Vaata Andrew Barnes'i tutvustavat saadet Maatriksis. Täiesti uus lähenemine seksuaalsusele: energeetiline kogu-keha orgasm.
http://www.youtube.com/watch?v=-8MLL-1XgMA

Hallo Kosmos intervjuu seksuaalsusest ja elust ANDREW BARNES'iga
http://heli.er.ee/helid/1208112.mp3Iseloomustused varasematele kursustele

Crystal
Mul oli täna kehaline privaatsessioon Andrew Barnsiga. Wow, imeline kohalolu,
ja fantastiline naise keha tundmine! Kogu austus ja tänulikkus minult talle! Palju emotsioone, vabanemist, kingitusi ja palju vastuvõtmist. Tundsin end vabalt just nii nagu olen, kõigega mis mul on ja mida mul pole. Mõtlesin et kui iga naine saaks sellise seansi vähemalt nädalas korra, siis milline oleks meie maailm? Ma mõtlesin ka et kui paljud naised üldse ei tea naiste ejakulatsioonist ja missugune oleks maailm siis kui kõik naised sellest teaksid? Ja missugune oleks maailm siis kui mehed oleks siin selleks, et hoida naistele ruumi, tekitada neile turvatunne, nii et nad saaksid avaneda nagu tõelised lilled isegi ilma puudutamata ja seejärel surfate naiste orgasmilainetel ülimasse? Milline maailm see oleks? Kas julgeme seda valida ja elada, sellest rääkida?

Had a private session with Andrew Barnes - a world known sex and tantra expert. Wow, amazing presence and fantastic knowledge about a woman's body! All respect and gratitude! Lots of emotions, lots of release, lots of gifting, and lots of r
eceiving. I felt free and accepted as I am with everything I am and am not. If every woman could get a session like that at least once a week, this world would not be the same. I wondered how many women do not know about female ejaculation? And what a world would be with all the women knowing it and practising it? What if men would be there to hold space and ride the wave of women's orgasms? What would the world be like then?

Madis
Põnevalt teistsugune kogemus võrreldes mõne varasema
"isekahekesiproovimisega" ;)

Raul
Suur tänu imelise kursuse korraldamise eest
ning avanenud võimaluse eest sellel osaleda!
Mulle meeldis kursuse korraldus tervikuna - see õdus, vaba ja meeldiv õhkkond, mille osalejad üheskoos lõid.
Kindlasti aitas kursusele tulekule kaasa osalemine Andrew Barnesi üle-eelmise nädala seminaril "Naiste ejakulatsioon ja energeetiline orgasm", mis lõi tema suhtes usalduse ja kindla soovi teemaga edasi minna.

Mari
Meeldis kõik! Kuna tegemist oli minu esimese vastavasisulise kursusega, siis hüppasin tundmatus kohas julgelt vette ja ujusin mõnuga kaasa. Soe ja südamlik ja usaldust tekitav lähenemine andis võimaluse mõnuga uusi teadmisi ammutada.

Piret
Meeldis ise kogeda ja tunda nn omal nahal, et miski tõesti mõjub ja töötab.
Võimalus jõuda iseendale lähemale, avaneda...

Madis
Kõik oli väga tasemel nii korralduselt ja tegijalt.
Tänud hea yrituse eest!

Aet
Mina sain üldiselt küll ainult positiivseid emotsioone ja üksjagu targemaks ja kogenumaks. Ma ei oskagi eraldi välja tuua mis mulle meeldis just, aga see Anrew loodud energeetiline õhkkond oli hea ja toetav. Mina jäin väga rahule ja oli enda jaoks igasuguseid üllatusi.

Mihkel
Meeldis Andrew meeleolu loomine ja lähenemine teemale. Lihtsus ja erakordne meisterlikkus käsikäes. Kohtumised Andrew’ga on olnud mu oluliste arenguhüpete tekitajateks.TANTRIC ENERGETIC BODY DE-ARMOURING COURSE

Andrew Barnes is an internationally acclaimed and qualified sexuality and relationship teacher, author and speaker. He is a master of opening the energy channels and enabling a full body energetic orgasm - without physical contact!

In this ground-breaking 3-day workshop you will have a unique opportunity to learn how to give and recieve these energetic sessions. The videos below show what you will be learning, and the talk below will give you an idea of what topics will be discussed durng the workshop. This course is for pratitioners and for people wanting to deepen into there sexual and spiritual lives.

Andrew Barnes talks about energetic orgasm sessions, sexual healing, chakras and the thyroid and pineal glands as being gateways to the spiritual realms.

Videos can be viewed here
http://www.youtube.com/watch?v=-8MLL-1XgMA

ABOUT THE FACILITATOR

ANDREW BARNES is an internationally acclaimed and qualified Tantric relationship, sexuality and orgasm coach, sexologist, author, speaker and master bodyworker. He runs a thriving private practice in Brisbane and has been training bodyworkers in a variety of disciplines in Australia and overseas since 1997.
Andrew is a leading authority on female sexuality, respected among his peers for his expertise and craft based on extensive studies and experience in Tantric practices, bodywork and sexuality philosophy. He is helping to shape a movement that is growing in relevance and acceptance with his enlightening teachings on spiritual growth, conscious relating and sexuality.

"Living from our hearts, letting go of what we think we know and celebrating our bodies and our sexuality without shame is our birthright. This is the beginning of the true path to freedom, a raising of consciousness and an unlayering of social conditioning that binds us all within a limited context of experience and pleasure."

 

по-русски:

ОТ СЕКСУАЛЬНОЙ ЦЕЛОСТНОСТИ К БЛАЖЕНСТВУ
Курс под руководством Andrew Barnes
2-4 оcтября 2015  в Таллинне, в Тайджи клубе (Taiji klubi, Pärnu maantee 102)
 
На 3-х дневном интенсивном курсе под руководством Andrew Barnes Вас будут с уважением направлять и поддерживать на пути Ваших изменений, подбадривая Вас открыться любви, которая является Вашей основной сущностью.
На курсе Вы получите уникальную возможность изучить техники, позволяющие перемещать и перераспределять энергии в теле и освободить тело от блокировок жизненной силы.
Энергетическая сессия под руководством Andrew: http://vimeo.com/18579651#at=0