«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


IBIZA TANTRAFESTIVAL 23-28. september 2014

Kutsume Teid pikendama oma suve ja osalema 5-päevasel rahvusvahelisel tantrafestivalil IBIZAL 23-28. septembril 2014.

Selle aasta teemaks on: "Armastus, Seksuaalsus ja Vaimsus: Elu pühitsemine". Avasta Tantra olemus, uuri ja tunneta oma täielikkust, kui keha, süda ja hing, tantsivad koos harmoonias. Tantra peenesse maailma viivad vaimne side, armastust ja seksuaalsus. Selleni jõudmiseks on festivalil lai valik tunde ja workshop'e, mis aitavad Sul saada sügavaid kogemusi. kogemusi.TÖÖTOAD JA ÜRITUSED:
Sellel festivalil on 3 tantra workshopi päevas erineva intiimsuse ja sügavuse tasemega. Iga workshopi viivad läbi nii mees kui naisõpetaja, see rikastab õpetust.
Sind toetatakse ja hoolitsetakse selles arenguprotsessis, olenemata sellest, kas saabute paarina, kes soovivad süvendada oma ühendust või vallalisena soovides suhestuda teiste osalejatega. Eneseregulatsioon ja tagasiside on väga soovitatavad.

Programmis on igal hommikul ja õhtul, 3 töötuba samaaegselt. Festivalil on ka Bio danza ja Šamaanistliku tantsu töötoad, erinevad etendused ja muusikalised kontserdid, mis aitavad luua armastust ja pühitsemist täis atmosfääri! Samuti toimuvad igapäevaselt aktiivsed meditatsioonid, tervendustempel ja võimalik on võtta mitmesuguseid tervendavaid erasessioone ...

Täpsemat programmi näed siit: 

http://www.ibizatantrafestival.com/#!program/c1pna

TANTSU WORKSHOPID:
Festivalil toimuvad ka avavad ja inspireerivad tantsuworkshopid. 
Biodanza süda liikumises tantsustiil:

https://www.youtube.com/watch?v=goQRQXN2QGw

Ekstaatiline tants 
 Kareem Raïhani-ga:
https://soundcloud.com/kareemraihani

5 elemendi šhamanistlik tantsLIVE MUUSIKA:
Festivalil on esinemas mitmed rahvusvaheliselt tunnustatud muusikud. 
Elav muusika on Tantra Festival oluline osa. Nendel live üritustel saad ekstaatiliselt tantsida, avastada maa ühendust Šhamanismiga või vaadata iseendasse, mediteerida pehme muusika saatel või nautida etendusi. Muusikud aitavad kahtlemata võimedada teie festivali kogemust. 
Meie sõbrad / muusikud on ka ise mediteerijad ja toovad seda hinnalist ja sügavat kvaliteeti kõigile nauitimiseks!


ÕPETAJAD:
Festivalil on õpetamas ja oma unikaalselt talenti jagamas rahvusvaheliselt tuntud õpetajad Tantra, Püha Seksuaalsuse, Tantsu ja muusika alal...
Kohal on tantrameistrid  
Mahasatvaa Ma Ananda Sarita ja Astiko
ning õpetajad Baba Dez Nichols, Bruce Lyon, Carmen Enguita, Michel Riu, Santoshi Amor, Dhyan Niten, Shashi Solluna, De'an Matuka, Luba, Jan den Boer ja Malaika MaVeena.
Loe õpetajate tutvustusi: http://www.ibizatantrafestival.com/#!teachers/c1mhs

 

Väga tihti sõna "tantra" loob inimeste peas hulga ideid ja müüte, mis võivad tekitada erinevaid hirme, kuni sa ise tõeliselt seda proovid.
Nii, et oleme pannud kokku väikse
juhendi tantra kohta, et aidata luua rohkem mõistmist ja lihtsust. Meie õpetajad on väga kogenud ja sa võid puhata kindluses, et oled hoitud turvalises ruumis, kus sinu isiklikke piire austatakse, samas lubades sul eksperimenteerida ja laiendada iseend teades, et oled heades kätes.HINNAD: Kõik hinnad sisaldavad ööbimist, sööki ja sissepääsu kõigile festivali üritustele (alates 23. septmebri õhtusöögist ja lõpetades 28nda septembri lõunasöögiga). Ainult tervendusseansid ja ekstra "tooted" Tantra Bar-ist on eraldi hinnaga.

Hinnad on inimese kohta:
Variant A (4kesi toas): 450 eurot

Variant B (3kesi toas): 520 eurot
Variant C (2kesi toas): 750 eurot
Variant D (üksi toas): 950 eurot

Loe majutuse kohta lisa:
http://www.ibizatantrafestival.com/#!booking/ca8b
ja vaata tubasid: http://www.ibizatantrafestival.com/#!venue/cipy

Registreerumine: info@tantratee.ee
Registreerumisel on vaja tasuda ka ettemaks 150 eurot ülejäänud saab tasuda kohapeal.


Lisainfo: 
http://www.ibizatantrafestival.com/