«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


ARMASTAJA MEISTRIKLASS MEESTELE TANTRAMEISTER SARITAGA 5. VEEBRUAR


Armastaja meistriklassi õhtu toetab mehi, kes tahavad tõsta oma seksuaalset potsentsiaali. Kuigi me elame "seksuaalselt vabas kultuuris", on siiski veel palju seksuaalsusega seotud valdkondi, mis on jäänud ebaselgeks või segaseks.  
Mis on naise tõelise rahuldamise on saladus? Ja kuidas saab mees tõsta oma naudingut, pikendades suguühte kestvust ja saades kogu keha orgasmi. Kuidas ja miks on meestest ja naistest loodud tõmbuvad vastandid, läbi mille me saavutame seksuaalset naudingut ja kuidas on võimalik ületada meie erinevused.

• Kuidas naine funktsioneerib seksuaalselt ja emotsionaalselt
• Kuidas mees funktsioneerib seksuaalselt ja emotsionaalselt
• Armastuse ja seksi ühendamise kunsti
• Erinevusi meeste ja naiste ajus
• Kuidas mees seksuaalühtes kauem vastu peab
• Naise orgasmide võimendamise kunst
• Kuidas saab mees end laadida peale seksi
• Puudutuse olulisust ja puudutamise viise armatsemise kunstisi
• Kuidas kasutada eneserahuldamist kui vahendit, et saada meister armastajaks
• Hingelise mõistmise toomist seksi, armastusse ja suhetesse.
• Lahendame küsimusi pornograafia ümber
• Põhitõdesid, kuidas ühendada Tantra seksuaalsuhtesse


See meeste õhtu on ebatavaline, sest seda viivad läbi naised. Selline viis on aga väga toetav õpikeskkond sest naised oskavad näidata valgust naise seksuaalsuse kõige varjatumatesse aspektidesse, jagades teiega seda, mis teeb mehest “Meister Armastaja”.

Ole valmis olema rõõmus, erutatud, üllatunud ja täielikult ümber kujundatud kogu seksi, armastust ja suhteid puudutavas. Kui sul on partner, siis olete mõlemad pärast sügavalt tänulikud, et te võtsite osa sellest üritusest. Kui sa oled üksik, siis see tõstab kindlasti sinu enesekindlust ja aitab tõmmata armastuse Sinu ellu.


Mahasatvaa Ma Ananda Sarita on maailmas tuntud Tantra meister ja müstik, kes viib läbi kursusi, retriite ja koolitusi üle maailma. Olles saanud otsese pühenduse India müstikult, Osholt, kannab ta edasi tantra tõelist olemust ja juhib õpilased eneseleidmise teele. Ta kohtus Oshoga Mumbais, Indias -17 aastaselt, ja jäi hiljem tema kogukonda järgmiseks 26-ks aastaks, saades temalt palju isiklikku juhendamist meditatsiooni, Tantra, armastuse ja suhete teemadel. Sarita alustas õpetamist 1990 ja kolis Euroopasse 1999. Ta on kahe tantra raamatu autor ja avaldab ka igakuist uudiskirja ning arvukalt artikleid paljudes väljaannetes. Ta on välja töötanud 8st levelist koosneva koolituse paaridele, mis on edukalt käivitunud Euroopas alates 1998 aastast. Ta viib läbi ka igal aastal Tantra meditatsiooni retriiti Dharamsalas Indias, see sügavalt ümberkujundav kogemus põhineb 112 meetodil 5000 aasta vanast pühakirjast "Vigyan Bhairav Tantra ". Ta juhendab ka rahvusvahelist Tantra õpetajate koolitust Prantsusmaal ja mitmed teisi Tantra gruppe, sealhulgas online video kursust. Sarita reisib 12 riiki igal aastal Tantrat õpetama. Ta töötab koos andekate Tantra õpetajate meeskonnaga, kes on kõik olnud tema õpipoisid ja kes õpetavad samuti üle kogu maailma. Sarita kahe ülikooli teaduskonnas, Londonis ja Amsterdamis, kui kogemuslik tantra õpetaja. Lisateavet Sarita ja tema töö kohta leiad : www.tantra - essence.com www.ananda - sarita.com

Antigoni Dhyandeepa on Tantra-Essence korraldajate tiimi liige. Ta on õppinud transaktsionaalset analüüsi, Primal Childhood ja Sexual Deconditioning teraapiat ning hingamistööd. Ta viib läbi Vipassana meditatsioone ning talle meeldib tegelda mosaiik kunstiga.

Õhtu on inglise keeles eesti keelse tõlkega

Aeg: 5.veebruar 2014 kell 18-22.00
Hind: 30 eur 
Koht: Ovaalstuudio, Kaarli pst 10, Tallinn www.ovaal.ee

Info ja registreerumine: info@tantratee.ee või tel: 55 39 165 (Merliis) või 56 565 118