«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


Armastaja meistriklass Naistele tantrameister Sarita ja Dhyandeepaga 7-9.veebruaril

Mis on Naise tõelise rahulolu saladused? Kuidas avastada naisena orgasmi, multi ja ahel orgasmi, kogu keha orgasmi, ja Amrita (naise ejakulatsioon) rõõmud? Kuidas ja miks on mehed ja naised loodud tõmbuvate vastanditena mille läbi me saavutame seksuaalse naudingu ja kuidas on võimalik ületada meie erinevused?
 
Armastaja meistriklassi kursus õpetab naistele:
• Kuidas naine funktsioneerib seksuaalselt ja emotsionaalselt
• Kuidas mees funktsioneerib seksuaalselt ja emotsionaalselt
• Armastuse ja seksi ühendamise kunsti
• Erinevusi meeste ja naiste ajus
• Kunsti, kuidas võimendada naise orgasme
• Kuidas kasutada eneserahuldamist kui vahendit, et saada meister armastajaks
• Puudutuse olulisust ja puudutamise viise armatsemise kunstis, sealhulgas erogeensete piirkondade massaaži
• Hingelise mõistmise toomist seksi, armastusse ja suhetesse.
• Põhitõdesid, kuidas ühendada Tantra seksuaalsuhtesse
 
Ajal, mil Indias Kama Sutra õitses, olid olemas koolid, kus mehed ja naised võisid õppida 64 püha kunsti, mis sisaldasid seksuaalsuse kunsti. Meie praegune ühiskond on väidetavalt seksuaalselt vaba, aga seksuaalsuse kunsti puudutavat on kahetsusväärselt vähe. Lääne ühiskond soodustab vahetut rahuldust, premeerib eesmärgile orienteeritud lähenemisi, ja tähtsustab mentaalseid võimeid. Pornograafia maailm moonutab edasi tegelikkust ning suurendab eraldatust, luues sõltuvust, mõtlemisel põhinevat seksuaalsust, millest puudub armastava ja toitva seksuaalsuhte sügavus. Suuremale osale inimestest on kujundatud väga ebareaalsed pildid, mis puudutab andmise ja saamise naudingut, kauakestvate ekstaatiliste seksuaalsuhete loomist, ühekssulamist oma partneriga sügavas rahulolus ja vaimse ärkamise saavutamist.
  
Armastaja meisteriklassi kursuse fookuses on inspireerida Sind taastama ühendus oma Shakti väega läbi tervisliku, väestatud ja ühendatud seksuaalsuse. Ole valmis olema rõõmus, erutatud, üllatunud ja täielikult ümber kujundatud kogu seksi, armastust ja suhteid puudutavas.
 
Sarita Mahasatvaa Ma Ananda Sarita on maailmas tuntud Tantra meister ja müstik, kes viib läbi kursusi, retriite ja koolitusi üle maailma. Olles saanud otsese pühenduse India müstikult, Osholt, kannab ta edasi tantra tõeline olemust ja juhib õpilased eneseleidmise teele. Ta kohtus Oshoga Mumbais, Indias -17 aastaselt, ja jäi hiljem tema kogukonda järgmiseks 26ks aastaks , saades temalt palju isiklikku juhendamist meditatsiooni, Tantra, armastuse ja suhete teemadel. Sarita alustas õpetamist 1990 ja kolis Euroopasse 1999. Ta on kahe tantra raamatu autor ja avaldab ka igakuist uudiskirja ning arvukalt artikleid paljudes väljaannetes. Ta on välja töötanud 8st levelist koosneva koolituse paaridele, mis on edukalt käivitunud Euroopas alates 1998 aastast. Ta viib läbi ka igal aastal Tantra meditatsiooni retriiti Dharamsalas Indias, see sügavalt ümberkujundav kogemus põhineb 112 meetodil 5000 aasta vanast pühakirjast "Vigyan Bhairav Tantra ". Ta juhendab ka rahvusvahelist Tantra õpetajate koolitust Prantsusmaal ja mitmed teisi Tantra gruppe, sealhulgas online video kursust. Sarita reisib 12 riiki igal aastal Tantrat õpetama. Ta töötab koos andekate Tantra õpetajate meeskonnaga, kes on kõik olnud tema õpipoisid ja kes õpetavad samuti üle kogu maailma. Sarita kahe ülikooli teaduskonnas, Londonis ja Amsterdamis, kui kogemuslik tantra õpetaja. Lisateavet Sarita ja tema töö kohta leiad : www.tantra - essence.com www.ananda - sarita.com
 
Antigoni Dhyandeepa on Tantra-Essence korraldajate tiimi liige. Ta on õppinud transaktsionaalset analüüsi, Primal Childhood ja Sexual Deconditioning teraapiat ning hingamistööd. Ta viib läbi Vipassana meditatsioone ning talle meeldib tegelda mosaiik kunstiga. 
 
Kursus on inglise keeles, eesti keelse tõlkega
 
Aeg: 7 - 9.02. 2014  kell R kell 14-19.30  L kell 10-19.30
P kell 10.00-19.00
 
Hind: 200 eur kuni 27. jaanuarini, edasi 230 eurot
 
Koht: Taiji klubi, Pärnu mnt 102, Tallinn 
http://www.taijiklubi.ee/kontakt/
 
Info ja registreerumine: info@tantratee.ee või tel: 55 39 165 (Merliis) või 56 565 118