«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


PRAKTILINE SEMINAR NAISTELE SEKSUAALENERGIA ÄRATAMISEKS - ANDREW BARNES 15.03

Pelvic Power - Building Women's Orgasm

Ärata oma seksuaalenergia sellel ainulaadsel seminaril, kus sa õpid selleks spetsiaalselt loodud harjutusi ja liikumisi. Seminar algab lühikese ülevaatega vaagna ehitusest ja vaagnapõhja lihastest ning vaagnapõhja lihaste tugevdamise olulisusest. Praktilises osas lihtsad harjutused, mis sisaldavad hingamist, visualiseerimist ja energiatööd  selleks, et parandada vaagna piirkonna liikuvust.

Sellel seminaril saame tõsta  oma teadlikkust erinevate vaagnapõhja lihaste potentsiaalist ja äratada vaagnapõhja energia, läbi mille saame  suurendada iseenda ja oma partneri naudinguid ja orgasme.

See saab olema lõbus ja informatiivne üritus, kust sa lahkud teadmistega, mida sa vajad tundmaks ennast kindlalt oma seksuaalsuses.

Selle õhtu jooksul demonstreerib Andrew vabatahtliku modelli peal anatoomiat ja mõningaid kasulikke tehnikaid, mis toetavad vaagnapõhja tugevdamist ning kuidas kasutada spetsiaalseid vahendeid, mis on mõeldud loomaks maksimaalset vaagnapõhja jõudu turvalisel viisil.

Aeg: 14. märts 2014. a. 18:00 - 22:00
Koht: Taiji klubi, Pärnu mnt 102, Tallinn
Kellele: oodatud ainult naised
Keel: seminar on inglise keeles eestikeelse tõlkega
Osaluspanus: 40€


Registreerimine ja lisainfo: info@tantratee.ee, tel: 58 046 838 või 53 410 332 või 55 39 165

http://www.tantratee.ee

Lingid:
http://www.awakeningwithin.org.au/
Vaata Andrew Barnes'i tutvustavat saadet Maatriksis. Täiesti uus lähenemine seksuaalsusele: energeetiline kogu-keha orgasm.
http://www.youtube.com/watch?v=-8MLL-1XgMA

Hallo Kosmos intervjuu seksuaalsusest ja elust ANDREW BARNES'iga
http://heli.er.ee/helid/1208112.mp3