«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


TANTRAKURSUS FROM SEX TO SUPERCONSIOUSNESS 15-17. NOVEMBER

Sel kolmapäeval on hea võimalus kogeda 3. tšakra meditatsiooni tantraõpetaja Antigoni Dhyandeepa käe all. Antigoni tutvustab ka peale meditatsiooni nädalavahetusel toimuvat kursust "Sex to Superconciousness", mille ta koos oma abikaasa Nisargaga läbi viib.

Kui tunned kursuse vastu huvi, siis tule kolmapäeval mediteerima ja saad rohkem teada! 


KOLMAPÄEVAL 13.11 Devapath'i Lõvisüdame meditatsioon Antigoniga:
http://www.tantratee.ee/Meditatsioonid

Selles kursuste sarjas keskendume seitsmele Hindu jooga traditsioonis kirjeldatud tšakrale, sest need hõlmavad tervet inimese olemuse spektrit ja sisaldavad täielikku teadvuse ulatust, mis on meie elu põhialus.
 
Igal "Sex to Superconsciousness" kursusel keskendume ühele tšakrale ja uurime ainulaadset elu õppetundi, mis sellel meile anda on, kusjuures terve teekond koosneb seitsmest kursusest. Sa ei ole kohustatud osalema tšakra kursustel kindlas järjekorras ja võid tulla osalema nii paljudele või vähestele kursustele, kui soovid.
See kursus on loodud, et pakkuda Sulle sissejuhatust tantrasse – A Taste of Tantra. See on tantra olemuse avastamine, eksperientaalne teekond seksuaalsusesse, armastusse ja spirituaalsusesse.


 See töö on väga vajalik igaühele, kes on isikliku, spirituaalse või tantristliku kasvu teel. Kursus sisaldab meditatsiooni, tantsu, jagamisi, hingamistööd, massaaži ja püha rituaali, et pääseda ligi iga tšakra nektarile.

Esimene tšakra (seksuaalkeskus ehk juurtšakra) - Tantrakursus 15. -17. novembril

Esimese tšakra avastamine on äärmiselt oluline iga vaimset teed kõndiva  täiskasvanud inimese jaoks. Kui suudame esimest tšakrat teadvusega elustada, avab rikkalik seksuaalenergia meid kirglikule ekstaasile, väljendusvabadusele, spontaansusele ka Kundalini ärkamisele. Meie bioloogilisi tunge tuleb mõista ja vabastada nad ükskõiksuse ja teadvustamatuse ahelatest. See energia on kütuseks mitte vaid seksuaalsele rahuldusele, vaid ka vaimsele ärkamisele.
-          tasakaalust väljas: ahnus, seksisõltuvus, kadedus, libiido puudumine
-          tasakaalus: ekstaatiline nauding seksi ajal ja juurtega maas olemise tunne, kindlustunne, usaldus, tugev elujõud.

 

Me tunneme end rahuloleva ja terviklikuna siis, kui meie keha, süda ja hing on harmoonias. See kursus toetab meie sisenemist sellesse harmooniasse - me võtame omaks kõik meie olemuse aspektid ja tähistame armastust kui vaimset teed.
 
Mis on tšakrad?

Sanskriti keeles tähendab tšakra "ratast" või "ringi". Tšakrad toimivad eluenergia vastuvõtu, ülekande ja omastamise keskustena kindlates keha piirkondades.

Koos moodustavad seitse tšakrat süsteemi, mis aitab meil paremini näha ja mõista iseennast: keha, meelt, emotsioone ja vaimu. Iga tšakrat seostatakse erinevate teadveloleku seisunditega, kehaosadega, meeltega, elementidega, värvi, heli, toiduga jne. Nad esindavad tervet vaimset teed ja moodustavad silla meele ja keha, vaimu ja mateeria, mineviku ja tuleviku vahel.

Lõppkokkuvõttes määrab meie tšakrate seisund selle, millega me mis tahes tasandil efektiivselt hakkama saame, reguleerides igal hetkel meie süsteemis leiduva energia kvaliteeti ja kvantiteeti. Samas on iga sisendiga meie tšakrad pidevas arenemisprotsessis. Tšakratega töötamise tulemuseks on enda tervendamine vanadest või piiravatest mustritest ning iseenesele avanemine, et võtta vastu kinke, mida igal tšakral meile pakkuda on. Nii tehes vabastame oma essentsiaalset eluenergiat, nii et see saab taaskord loomulikult meie süsteemis voolata.

 

 

 

Teine tšakra (nabakeskus) - kursus toimub veebruar 2014

-          tasakaalust väljas: depressoon, hüsteeria

-          tasakaalus: rõõm ja naer, emotsionaalne voolavus, keskendatus, sügava seksuaalse ühendatuse tunne ja sügav orgasm 


Kursuseid viivad läbi tantrapaar Antigoni Dhyandeepa ja Nisarga Eryk.

Antigoni on tantraõpetaja ja transaktsionaalse analüüsi (TA) ning Primal Childhood and
Sexual Deconditioning meetodi terapeut, ta kombineerib neid 
tervendamisviise biodünaamilise hingamistöö ja tantraga. Deepa töötab tantrameistri Mahasatvaa Ma Ananda Sarita meeskonnas. Deepa on ka joogainstruktor ning teeb Vipassana meditatsioone. Ta viib läbi naiste gruppe “Shakti ring” ning erasessioone meestele ja naistele kastuades erinevaid tehnikaid.  
www.conscious-awakening.com 

Nisarga on Tantra Essence teami õpetaja, mis on loodud Osho õpilase Ma Mahasatvaa Ananda Sarita poolt. Ta on rännanud läbi kogu maailma otsides end ja kogunud erinevaid oskusi ning vaimseid kogemusi. Nisarga: "Elamine ja töötamine erinevates vaimsetes kogukondades üle maailma, on andnud mulle hea võimaluse kasvada oma spirituaalsel teekonnal. Minu isiklikud kogemused on näidanud, et oma kire jagamine läbi oma armastatud töö ja kursuste, on tee, et saada teadlikumaks ja armastavamaks inimeseks. Töötamine inimestega toob rõõmu minu ellu ja ma ootan väga, et jagada oma kogemusi Teiega"


Nisarga on pikaajalise kogemusega sertifitseeritud kehatöö spetsialist, kes on  spetsialiseerunud Deep Bodywork, Core Integration ja Osho Rebalancing (Osho Tasakaalustava massaaži) tehnikatele.  Ta praktiseerib ka Hawai Lomi Lomi Nui massaaži, Reikit ja Tantra massaaži.  Kehatöö, massaaž, meditatsioon ja tantra on olnud tema kireks alates 2003.aastast. Ta viib läbi kursusi ja individuaalsessioone( Osho Rebalancing, Lomi Lomi Nui, Tantra)  ülemaailmselt. Ta on õppinud Osho Tasakaalustavat massaaži (Osho Rebalancing Massage ) Satyarthi Peloquini ( selle tehnika looja) juures Hollandis ja Indias.

 
Kursus sobib nii paaridele kui vallalistele.

Aeg: 15-17. november orienteeruvalt kell 10-21
Koht: Tallinn
Tasu: 220 eurot registreerimisel kuni 11. novembrini hilisemal registreerimisel kursuse hind 240 eurot
Registreerimine ja lisainfo: info@tantratee.ee või telefonidel 55 39 165 ja 56 565 118