«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


OSHO TASAKAALUSTAVA MASSAAŽI KURSUS NISARGAGA

                             OSHO REBALANCING MASSAGE (DEEP BODYWORK)
 
                           1.moodul ( 20.november-24.november 2013) ja 2.moodul ( 5.-9.veebruar 2014)
 
Selle  kursuse eesmärgiks on muuta täielikult osalejate lähenemist  puudutusele, kehale ja  loovusele. Läbi näidissessioonide ja superviseeritud praktika, õpime lõdvestama sidekude kogu kehas, vabastama liigeseid ja taastama keha loomulikku tasakaaluseisundit. Saame teada, et igas kehaosas on salvestunud meie erinevad suhtumised (tunded, uskumused). Saades teadlikuks sellest keha kudede „ mälusüsteemist“ ja kuidas seda süsteemi puudutada, saame vabastada allasurutud tundeid, samuti ka hirme ja uskumusi, mis nendega kaasnevad.

Kursuse fookus keskendub sellele, kuidas leevendada ägedat ja kroonilist valu seljas, kaelas ja ümber peamiste liigeste (õlad, puusad, põlved). Lihasspasmid on sageli peamiseks valusündroomide põhjuseks nii kaelas, õlgades, seljas, tuharates kui ka jäsemetes. Õpime tunnetama oma kätega pehmekoe pingeid kehas ja kuidas ära tunda psühholoogilisi ja energeetilisi lihasspasmide põhjuseid.
Nisarga õpetab holistilist arusaama aju, emotsioonide ja keha vahelisest ühendusest. Üks olulisi valu ja pingete põhjuseid kehas on Psühholoogilised Kinnihoidmismustrid, mis põhjustavad spasme pehmetes kudedes (lihastes, närvides, kõõlustes, ligamentides ja fastsiates).
Kursuse ajal saavad osalejad iga päev erinevate inimestega läbi viia  ja vastu võtta sessioone, õppides keha tasakaalustamise erinevaid tehnikaid.  Osalejad õpivad  sünteesima neid tehnikaid oma stiiliga, kuidas töötada kehaga läbi puudutuse.  Teise mooduli lõpus saavad kursuse läbinud sertifikaadi, mis kvalifitseerib neid pakkuma Tasakaalustava massaaži ( Rebalancing Massage)  seansse professionaalsel tasemel. Selle kursuse lõppedes oled sa võimeline kasutama õpitut loomaks sessiooni vastavalt oma kliendi vajadustele. 

Kellele see kursus mõeldud on ?
  See kursus on suurepärane võimalus massööridele, terapeutidele, psühholoogidele, jooga õpetajatele, et süvendada oma mõistmist ja kogemust, toetamaks inimesi nende muutumise teel läbi kehatöö. See kursus on suunatud nii kehaterapeutidele, kes soovivad laiendada oma oskusi kui ka inimestele eelneva kehatöö kogemuseta, kes soovivad saada baasi kehaga töötamiseks  ja  soovivad õppida terapeutideks.  Samuti kõigile, kes soovivad kogeda avanemist läbi sügava kehatöö andmise ja saamise.

Kursus keskendub viiele peamisele osale:
- süvakudede kehatöö
- assisteeritud venitamine
- energiatöö
- psühholoogiliste, strukturaalsete ja funktsionaalsete kinnihoidmismustrite mõistmine
- meditatsioon

Osho Tasakaalustava massaazi tehnika
Osho Tasakaalustav massaaž on terapeutiline kehatöö, mis sisaldab pehme ning  süvakoe massaaži  ja on kombineeritud liigeste vabastamise tehnikatega. Ta aitab taastada keha ja meele tasakaalu ning aitab parandada peamiste kehaosade (pea, õlad, rind, vaagen, jalad) vertikaalset ühendust.  Halb vertikaalne ühendus on üks kroonilise valu ja keha-meele stressi sagedasi põhjuseid. Keha- meele tasakaal toob lõdvestumise ja elusoleku tunde kogemuse. Osho Tasakaalustav massaaž kasutab teaduslikult tõestatud tehnikaid ja võtteid erinevatest õpetustest:   Rolfing, Postural Integration, Shiatsu, Trager, Feldenkrais, Cranio Sacral, Wilhelm Reich, Peter Levine jt.
 
Osho Tasakaalustava massaaži toimed:
-         Stressi vähenemine, vaimsete ja lihaspingete vähenemine
-         Sügav lõdvestumine
-         Suurem liikumisvabadus
-         Kroonilise valu vähenemine
-         Füüsilise keha vanade harjumuste (kinnihoidmismustrite) vabastamine
-         Süvalihaste integratsioon erinevatesse füüsilistesse sooritustesse
-         Rahulikum ja sügavam uni
-         Vereringe paranemine
-         Parem  energia voolamine kehas
-         Paranenud kehaasend
-         Suurem selgus, enesekindlus ja enesearmastus
 
               Training Module 1 ( 20. november-24. november  2013, Tallinn)
 
 
Selle mooduli ajal  õpid :
- Struktuurset kehatööd, et luua kehasse tasakaalu
- Sügava kehatöö kunst ja teadus (selg, kael, vaagen)
- venitusi (Ayurvedic Yoga  Massage), et suurendada painduvust ja liikumisulatust
- arendama tundlikkust, mis on vajalik toetamaks kehatöö sessiooni
- kuidas vabastada kroonilisi lihasspasme läbi sügava tundliku puudutuse
- meditatsiooni läbi teadliku, armastava puudutuse
 
                           Training Module 2  ( 5-9. veebruar 2014, Tallinn)
Kursuse teise mooduli ajal me liigume sügavamale vabastamaks uskumusi ja ideid, mis piiravad meie keha-meelt ja avame end uutele väljendusviisidele läbi keha. Lubame oma kehal ja meie sisemisel giidil olla meie õpetajad. Kui me avame keha sügavamad pehmekoe kihid ja taastame painduvuse selgroos, siis kinnijäänud energia saab kokkutõmbunud kudedes hakata uuesti liikuma. Vabaneb suurel hulgal energiat, mida me saame kasutada, toetamaks oma tervenemise ja muutumise protsessi.

Selle mooduli ajal õpid:
-         töötama kõhupiirkonna sisemiste lihaste sügavamate kihtidega, õrn ja  sügav töö illiopsoas  jt. lihastega
-         süvendatud õppimine, kuidas tervendada selja- ja kaelavalu endal ja teistel. Õpetades kliendile lihasspasmide põhjuste mõistmist, saavad nad teada, kuidas allasurutud tunded ja psühholoogilised hirmud põhjustavad spasme ja kokkutõmbumist lihastes ja fastsiates.
-         strukturaalset, funktsionaalset ja emotsionaalset  kehalugemist
-         kuidas vabastada kroonilisi lihasspasme läbi sügava ja tundliku puudutuse
-         meditatsiooni läbi puudutuse

Kursus on akrediteeritud 
AADP (American Association of Drugless Practitioners - Ameerika ravimivabade praktiseerijate ühendus).
Loe lähemalt:
www.aadp.net
 
Õpetajast:
Nisarga on pikaajalise kogemusega sertifitseeritud kehatöö spetsialist, kes on  spetsialiseerunud Deep Bodywork, Core Integration ja Osho Rebalancing (Osho Tasakaalustava massaaži) tehnikatele.  Ta praktiseerib ka Hawai Lomi Lomi Nui massaaži, Reikit ja Tantra massaaži.  Kehatöö, massaaž, meditatsioon ja tantra on olnud tema kireks alates 2003.aastast. Ta viib läbi kursusi ja individuaalsessioone( Osho Rebalancing, Lomi Lomi Nui, Tantra)  ülemaailmselt. Ta on õppinud Osho Tasakaalustavat massaaži (Osho Rebalancing Massage ) Satyarthi Peloquini ( selle tehnika looja) juures Hollandis ja Indias.
 
Ühe mooduli hind: 350 eurot registreerumisel ja ettemaksu tasumisel 1.novemberiks ja 370 eurot registreerumisel peale 1. novembrit 

Kursus toimub  inglise keeles ja tõlgitakse eesti keelde.Kursuse ajakava:  

1.      moodul algajad              20.november- 24.november 2013
2.      moodul edasijõudnud   5-9.veebruar 2014
Kursus toimub iga päev kl. 9.00- 17.00 ( koos lõunapausiga), kokku 30 h praktikat ühe mooduli jooksul.
Peale 1. ja 2. mooduli lõpetamist saavad osalejad Swami Shantam Nisarga poolt väljaantava sertifikaadi DEEP BODYWORK ja OSHO REBALANCING MASSAGE  60 h kursuse läbimise kohta.


Kursuse tutvustav video:

http://www.youtube.com/watch?v=hWedd0MY4Bc&feature=youtu.be


Registreerimine:  info@tantratee.ee , tel:  56 565 118 või 55 39 165
Nisarga pakub huvilistele ka OSHO Tasakaalustava Massaaži erasessioone oma Eestis olemise ajal.
Lisainfo nende sessioonide kohta:


Seansi hind 1 h 60 eurot 
                  1,5 h 80 eurot


Registreerimine ja lisainfo:
info@tantratee.ee